Yhteystiedot


Toimipisteiden yhteystiedot löydät täältä.

Paikkatiedustelut

Varsinais-Suomi: toiminnanjohtaja Minna Hurme p. 050-356 6407, minna.hurme(at)ctmoy.fi
Satakunta: Ravanikoti: vastaava ohjaaja Juha Åman p. 050-5029 619, juha.aman(at)ravanikoti.fi ja Käpylän lastenkoti: vastaava ohjaaja Eija Muuriaisniemi p. 050-5029 603 eija.muuriaisniemi(at)ravanikoti.fi
Kanta-Häme: toiminnanjohtaja Eveliina Selänpää p. 040-522 6989, eveliina.selanpaa(at)mansikkapuisto.fi
Pirkanmaa: Takahuhdin yksikönjohtaja Liisa Sillanpää p. 050-444 0924, liisa.sillanpaa(at)sospro.fi ja Kotaharjun yksikönjohtaja Ismo Pokela p. 040-840 3206, ismo.pokela(at)sospro.fi

Konsernihallinto

Toimitusjohtaja Teemu Annala 040-533 7568, teemu.annala(at)ctmoy.fi
Palvelujohtaja Tina Mäkelä 040-747 0135, tina.makela(at)ctmoy.fi
Henkilöstöpäällikkö Maija-Liisa Antila 050-567 5029, maija-liisa.antila(at)ctmoy.fi

Muu johto

Pirkanmaan toiminnanjohtaja Antti-Ville Lemmetty 044-350 8900, antti-ville.lemmetty(at)sospro.fi
Satakunnan toiminnanjohtaja Mari Salomaa 050-502 9600, mari.salomaa(at)ravanikoti.fi
Satakunnan varatoiminnanjohtaja Jussi Jaatinen 050-502 9602, jussi.jaatinen(at)ravanikoti.fi
Mynämäen lastenkotien johtaja Elina Martindale 050463 8573, elina.martindale(at)ctmoy.fi

Sospro-konserniin kuuluvat seuraavat yhtiöt:

Sospro Oy (y-tunnus 2421540-1), Läntinen Pitkäkatu 33, 20100 Turku
Sospro Satakunta Oy (y-tunnus 1778504-3), Leiritie 31, 28450 Vanha-Ulvila
Sospro Kanta-Häme Oy (y-tunnus 1055737-1), Lehmusrinne 6, 13100 Hämeenlinna
Sospro Pirkanmaa Oy (y-tunnus 2017380-6), Aarikkalankatu 10 D 16, 33530 Tampere

Konsernin laskutusyhteystiedot löydät täältä.